معرفی گل آرا

وب‌سایت ما https://goolara.ir از سال ۱۴۰۰ با ایده سه نوجوان و همکاری و تشویق تجربه داران در عرصه کشاورزی و تولیدات مواد اولیه خوراکی و زینتی فعالیت خود را شروع کرد. داستان ما را میتوانید در صفحه درباره ما بخوانید.

نظرات و دیدگاه ها

در صورتی که  که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت بنویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات وارد میکنید در وبسایت ذخیره میکنیم و از آن به عنوان راه ارتباطی برای ارسال پاسخ به شما استفاده خواهیم کرد

در صورتی که در وبسایت Gravatar  با ایمیل خود تصویرتان را ارسال کرده باشید، در وبسایت ما نمایش داده خواهد شد.

رسانه

اگر در سوالاتی که برای ما به کمک بخش نظرات در انتهای مطالب ارسال میکنید قصد فرستادن تصویر هم دارید پیشنهاد میکنیم داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) را از تصاویر پاک کنید چون برای مشترک بودن بیشتر سوالات کاربران معمولا سوال شما در سایت نمایش داده خواهد شد و بازدید کنندگان میتوانند اطلاعات تصویر را مشاهده و دانلود کنند.

کوکی‌ها

 اگر شما در وبسایت گل آرا نظری ثبت کنید، با فعال کردن تیک ذخیره ایمیل برای نوشتن نظرات بعدی، در نوشتن بقیه نظرات نیاز به نوشتن ایمیل تان نخواهید داشت و این کار شما را راحت تر خواهد کرد. چون شما برای نوشتن دوباره نظر و یا سوال در بخش دیگری از سایت مجبور نیستید دوباره جزئیات مشخصات را پر کنید. این کوکی‌ها یک سال در سرور های ما باقی می ماند.

همچنین برای بهبود تجربه کاربری شما ما از کوکی ها استفاده میکنیم تا در صورت بازدید مجدد از سایت ما، مجبور به لود کردن تصاویر و محتوای سایت نباشید و سرعت بازدید شما افزایش پیدا کند.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اطلاعاتی که در گل آرا وارد میکنید تنها در صورتی که خود شما درخواست بازنشانی و ارسال مجدد رمز عبور داشته باشید مورد استفاده قرار میگیرد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

نظراتی که پایین آموزش ها و یا محصولات گل آرا ثبت میکنید هیچ وقت حذف نمیشوند. همچنین در صورتی که محصول دانلودی از ما تهیه کنید، اطلاعات آن در پنل کاربری تان تا زمانی که وبسایت گل آرا خدمت دهی ارائه دهد(مادام العمر) باقی خواهد بود.