پیگیری ارسال سفارش

در همین صفحه از منور بالای صفحه یا سه خط افقی کنار یکدیگر در بالای صفحه گزینه پیگیری سفارشات را انتخاب کرده و با وارد کردن شناسه سفارش و ایمیل خود، آخرین وضعیت سفارش تان را مشاهده نمایید.

همچنین میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

هم اکنون تمام سفارش های زیر ۵ کیلوگرم با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارسال میشود و سفارشات گلدان، توسط تیم ویژه گل آرا در بازه زمانی سفارش که در زمان ثبت سفارش آن را مشخص فرمودید به دست شما میرسد.

برای لغو سفارش کافی است با کلیک روی دکمه ورود به حساب کاربری در بالای صفحه، وارد بخش سفارش های من شده و با انتخاب گزینه های روبه روی هر سفارش، سفارش مورد نظر را مشاهده، لغو و یا پیگیری کنید.

همچنین میتوانید برای این موضوع با تلفن پشتیبانی تماس بگیرید.

برای مشاهده تمام اطلاعات کاربری خود میتوانید با کلیک روی دکمه حساب کاربری که در بالای صفحه قرار دارد، وارد حساب کاربری خود شده و سفارشات خود را مشاهده و پیگیری نمایید.

برای تماس با ما میتوانید با شماره پشتیبانی که در پایین همین صفحه نوشته شده (۶۴۴۱  ۵۱۰ ۰۹۱۰) تماس بگیرید. همچنین با مراجه به بخش ارتباط با ما که در منوی بالای صفحه قرار دارد میتوانیدپیام خود را برای ما بنویسید تا در اولین زمان با شما تماس گرفته شود.

بله شما میتوانید در تمام روز های کاری با هماهنگی قبلی از محل گل خانه های ما که در پایین صفحه آدرس آن نوشته شده است بازدید فرمایید.